26 Niedziela zwykła  29.09.2013

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś przypada święto swiętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
    • Poniedziałek wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
    • Wtorek wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
      • W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe które będą odprawiane w naszym kościele w Niedzielę o godz.16:30 a w dni powszednie o godz.17:30. W czasie nabożeństw różańcowych będziemy modlić się za Ojca Świętego, za dzieci, młodzież, misje, chorych, o pokój na świecie, a w ostatnim tygodniu za zmarłych.
    • Środa wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
    • Piątek  wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu i pierwszy piątek miesiąca .  Msze Święte  o 7:00, 7:30, 17:00 i o 18:00. Spowiedź od 7:00 i od 16:00.
    • Sobota wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej dziewicy i pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udajemy się o godz.9:00. O godz.17:30 zgromadzimy się przed kapliczką gdzie odmówimy różaniec i poświęcimy kapliczkę.
  • Spotkanie młodzieży z klasy III gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania w piątek 4 października na Mszy Świętej o godz. 18:00 a następnie w salce na plebani.
  • W przyszła niedzielę 6 października bedziemy zbierać przed kościołem ofiary do puszek na rzecz ofiar wojny domowej w Syrii.
  • Dziękujemy za ofiary na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a Panu Jerzemu za prządkowanie trenu wokół kościoła.