32 Niedziela Zwykła 10.11.2019

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu z racji Narodowego Święta Niepodległości po każdej mszy świętej odmówimy modlitwę ks. Piotra Skargi za Ojczyznę. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00.
    • Wtorek - wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • Środa - wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  • Pragniemy podać do wiadomości, że w najbliższym czasie chcemy wykonać nowe profesjonalne nagłośnienie kościoła. Firma Rduch złożyła ofertę na wykonanie tego nagłośnienia i przedstawia się ona następująco: koszt nagłośnienia wewnętrznego to 33102 zł a zewnętrzne procesyjne, czyli głośniki na zewnątrz kościoła i oddzielny wzmacniacz to koszt 6640 zł. Razem to suma 39742 zł.
  • Nasza Parafianka złożyła na ten cel kwotę 25.000 zł, dlatego pragniemy w przyszłą niedzielę przed kościołem przeprowadzić zbiórkę do puszek na ten cel.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.