34 Niedziela Zwykła 24.11.2019 Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. W tym dniu Pani Organistka obchodzi swoje imieniny. Życzymy Pani Katarzynie dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
    • Sobota - święto św. Andrzeja, Apostoła.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się nowy rok liturgiczny. W tym okresie będziemy ponownie przeżywać radosne oczekiwanie na przyjście Zbawiciela czyli Adwent.
  • Zapraszamy do udziału w tradycyjnych Roratach, które będą sprawowane w niedzielę o godz. 8.00, a w dni powszednie o godz. 7.00. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci na wspólne oczekiwanie, pełne nadziei i radości.
  • Pragniemy podać do wiadomości,że w ubiegłą niedziele zebraliśmy do puszek kwotę 7252 zł na rzecz wykonania profesjonalnego nagłośnienia naszego kościoła. Dodatkowo Państwo, którzy wcześniej ufundowali tabernakulum złożyli na ten cel kwotę 15.000 zł. Wszystkim ofiarodawcą składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedzielę będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz ubogich z naszej Parafii.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Przypominamy, że ofiary, które złożycie z tej racji są przeznaczone na wynagrodzenie pracowników kościelnych. Pragniemy podać do wiadomości, że Parafia nikogo nie upoważniła do sprzedaży opłatków w waszych domach.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.