2 Niedziela Adwentu 08.12.2019
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Piątek - wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
    • Sobota - wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, a przed kościołem świece wigilijne Caritas.
  • Dziękujemy właścicielom sklepów Biedronka za możliwość przeprowadzenia zbiórki żywności dla potrzebujących z naszej Parafii.
  • Dziękujemy również młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za przeprowadzenie tej zbiórki.
  • Do chorych przed świętami udajemy się w sobotę 21.12 od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  • W dniu dzisiejszym pszczelarze z Koła „ Pszczeli Rój” przed kościołem sprzedają miód. Zapraszamy po mszy do degustacji i zakupu miodu.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii. W szczególny sposób dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na wykonanie profesjonalnego nagłośnienia naszego kościoła.
  • W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na rzecz potrzebujących i biednych z naszej diecezji kwotę 2120 zł.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.