10 Niedziela Zwykła - Uroczystość Najświętszej Trójcy 07.06.2020

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś pierwsza niedziela miesiąca dlatego po każdej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
    • W dniu dzisiejszym w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
    • Poniedziałek - św. Jadwigi, królowej.
    • Czwartek - uroczystość Najświętszego Ciała i krwi Chrystusa (Boże Ciało). Procesja z Katedry wawelskiej na rynek krakowski wyruszy o godz. 9.00. W naszej parafii w tym dniu msze święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00 i o 18.00. Procesja wyruszy po Mszy Świętej o godz. 12.15 i przejdzie tylko wokół kościoła ze względu zagrożenia epidemiologicznego. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w procesji.
    • Piątek - wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, prezbitera i męczennika oraz towarzyszy.
    • Sobota - wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
  • Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.