34 Niedziela Zwykła 22.11.2020 - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
    • Wtorek - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung- Lac, prezbitera i Towarzyszy.
    • Środa - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. W tym dniu Pani Organistka obchodzi swoje imieniny. Życzymy Pani Katarzynie dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się nowy rok liturgiczny. W tym okresie będziemy ponownie przeżywać radosne oczekiwanie na przyjście Zbawiciela czyli Adwent.
  • Zapraszamy do udziału w tradycyjnych Roratach, które będą sprawowane: w niedzielę o godz. 8.00, a w dni powszednie o godz. 7.00.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Przed kościołem można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Przypominamy, że ofiary, które złożycie z tej racji są przeznaczone na wynagrodzenie pracowników kościelnych.