3 Niedziela Adwentu 13.12.2020

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni modlitwy o życie chrześcijańskie rodzin. W czasie odmawiana modlitwy wiernych będziemy modlić się w tej intencji.
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  • Z sakramentu pokuty prosimy korzystać każdego dnia 30 minut przed każdą mszą świętą. Nie będzie organizowanej spowiedzi przed świętami ze względów epidemicznych.
  • W związku z obecną sytuacją epidemiczną oraz decyzją księdza Arcybiskupa nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Odbędzie się ona w następujący sposób: Parafia zostanie podzielona na kilka rejonów. Mieszkańcy tych rejonów zostaną zaproszeni do Kościoła na mszę świętą dodatkową podczas której będziemy się modlić o błogosławieństwo dla domu i rodziny. Terminy mszy świętych oraz poszczególne rejony zostaną podane w terminie późniejszym.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  • Do chorych przed świętami udajemy się w sobotę 19.12 od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  • Przed kościołem można nabyć u Pana kościelnego poświęcone opłatki na stół wigilijny.