6 Niedziela Zwykła 14.02.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Środa Popielcowa - w tym dniu rozpoczynamy czas Wielkiego Postu, który jest czasem nawrócenia i pokuty. Msze Święte w tym dniu o 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00.
      Po każdej z Mszy Świętej będzie można zabrać do domu poświęcony popiół, a ofiary złożone przy tej okazji, będą jałmużną wielkopostną przeznaczoną dla ubogich z naszej parafii. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.
      Każdego katolika obowiązuje w tym dniu post ścisły, a więc co do ilości i jakości pokarmów.
  • Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii będą odprawiane:
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.15.
    Droga Krzyżowa dla wszystkich w piątek o godz. 17.15.
  • Zgodnie z ustaleniami Konferencji Episkopatu Polski okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej rozpoczyna się w Środę Popielcową i trwa do uroczystości Trójcy Przenajświętszej.
  • Rekolekcje w naszej wspólnocie będziemy przeżywać w IV i V Niedziele Wielkiego Postu.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.