4 Niedziela Wielkanocna 25.04.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Serdecznie witamy w naszej Parafii kleryków z WSD w Krakowie, którzy przez cały dzisiejszy dzień będą się z nami modlić o nowe powołania.
    • Czwartek - święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. W tym dniu po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Stanisława biskupa i męczennika.
    • Sobota - zapraszamy na pierwsze nabożeństwo majowe, które będziemy odprawiać zawsze po Mszy o godz. 18.00. W czasie nabożeństw majowych będziemy szczególnie modlić się za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie i o dobre urodzaje.
      Z racji pierwszej soboty miesiąca, do chorych udajemy się od godz. 9.00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.