Uroczystość Najświętszej Trójcy 30.05.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i komunii św. Wielkanocnej.
    • Poniedziałek - święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; zakończenie nabożeństw majowych.
    • Wtorek - wspomnienie św. Justyna, męczennika.
    • Czwartek - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym dniu msze święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00 i o 18.00. Procesja tylko wokół kościoła odbędzie się po Mszy o godz. 12.15 Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w procesji. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, dzieci w strojach komunijnych, osoby do niesienia feretronów.
    • Piątek - pierwszy miesiąca. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź rano od godz. 7.00, popołudniu od godziny 16.30.
    • Sobota - pierwsza miesiąca. Do chorych udajemy się od godziny 9.00. Zmiana tajemnic różańcowych w kościele o godz. 17.20.
  • Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii codziennie po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, zarówno te składane na tace jak również na konto parafialne.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.