34 Niedziela Zwykła 21.11.2021

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata oraz wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o 12.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
    • Środa - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
    • Czwartek - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. Z racji imienin Pani Organistce życzymy zdrowia i opieki Patronki.
  • W przyszłą niedzielę początek Adwentu i nowy rok liturgiczny. Będzie można w zakrystii nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem za cały rok pracy Pani Organistki i Pana Kościelnego.
  • W czwartek, 25.11., o godz. 18.30 zapraszamy rodziców dzieci z klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. na spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się w kościele.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.