1 Niedziela Adwentu 28.11.2021

• Pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Adwent jest okresem przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego, a równocześnie oczekiwaniem na powtórne przyjście Chrystusa na końcu czasów.
    • Roraty w naszej parafii o godz. 7.00. Zapraszamy szczególnie dzieci.
    • Wtorek - święto św. Andrzeja, apostoła.
    • Piątek - wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera. I piątek miesiąca. Spowiedź św. rano od 7.00 i po południu od 16.30. Msze św. o 7.00, 17.00 i 18.00. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
    • Sobota - I miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem za cały rok pracy Pani Organistki i Pana Kościelnego.
  • Od przyszłej niedzieli będzie można przed kościołem nabyć wigilijne świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest dla najuboższych.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.