3 Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022r.

• W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 16.15.
    • Środa - na Mszy św. nowennowej o 18.00 będziemy kierować podziękowania i prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, które na karteczkach można składać do skarbonki przed obrazem Matki Bożej i św. Józefa.
    • Piątek - uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest także przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Ze stolika przy wyjściu z kościoła można zabrać deklarację Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, a po podpisaniu zobowiązania modlitewnego złożyć w zakrystii.
  • Droga Krzyżowa o 17.15. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.
  • Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą miały miejsce w IV i V Niedzielę Wielkiego Postu. Rekolekcje wygłosi ks. dr hab. Krzysztof Gryz. Na każdej Mszy św. zostanie wygłoszona nauka.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.