4 Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022r.

• Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Na każdej Mszy św. zostanie wygłoszona nauka.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 16.15.
    • Środa - na Mszy św. nowennowej o 18.00 będziemy kierować podziękowania i prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, które na karteczkach można składać do skarbonki przed obrazem Matki Bożej i św. Józefa.
    • Piątek - I miesiąca. Spowiedź św. rano od 7.00 i po południu od 16.30. Msze św. o 7.00, 17.00 i 18.00. Droga Krzyżowa o 17.30. Zapraszamy dzieci i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
    • Sobota - I miesiąca. Odwiedziny chorych od 9.00. Zmiana tajemnic różańca o 17.20. Zachęcamy do praktyki pięciu sobót wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • W Niedzielę Palmową o 20.00 odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Osoby, które chciałyby przeczytać rozważanie poszczególnej stacji prosimy o zgłoszenie się do ks. Artura.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Przy drzwiach można składać ofiary do puszek na rzecz pomocy Ukrainie.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.