4 Niedziela Wielkanocna 08.05.2022r.

• Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o 18.00.
    • Poniedziałek - uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
    • Środa - na Mszy św. o 18.00 będziemy kierować prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    • Piątek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
    • Sobota - święto św. Macieja, apostoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.
  • W przyszłą niedzielę składka do puszek na rzecz budownictwa sakralnego w naszej diecezji. Pragnę poinformować, że przez 10 lat korzystaliśmy z tego funduszu, dlatego bardzo proszę o wsparcie tej inicjatywy zwłaszcza w sytuacji gdzie obecnie szaleje inflacja.