7 Niedziela Wielkanocna 29.05.2022r.

• Dziś przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
    • Wtorek - święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zakończenie nabożeństw majowych. Po Mszy św. o 18.00 w kościele spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.
    • Środa - wspomnienie św. Justyna, męczennika. Na Mszy św. o 18.00 będziemy kierować prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych.
    • Piątek - wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. I piątek miesiąca. Spowiedź św. rano od 7.00 i po południu od 16.30. Msze św. o 7.00, 17.00 i 18.00. Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
    • Sobota - I miesiąca. Odwiedziny chorych od 9.00. Zmiana tajemnic różańcowych o 17.20.
  • Nasza parafia przeżywa peregrynację Ikony Świętej Rodziny. Czas peregrynacji to przede wszystkim okazja do wspólnej modlitwy za rodziny i małżeństwa.
    Program peregrynacji:
    15.30 - czuwanie modlitewne,
    16.00 - przywitanie ikony i indywidualna modlitwa,
    17.00 - Msza św.,
    18.00 - Msza św. z nabożeństwem majowym,
    20.30 - Różaniec, 21.00 – Apel Jasnogórski.
    Poniedziałek:
    8.00 - 15.00 - czuwanie modlitewne,
    15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia i pożegnanie ikony św. Rodziny
    .
  • Jutro rozpoczyna się modlitwa przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.