18 Niedziela Zwykła 31.07.2022r.

• W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
    • Poniedziałek - wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
    • Czwartek - wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, patrona proboszczów.
    • Sobota - święto Przemienienia Pańskiego.
  • 2 sierpnia we wtorek przypada odpust Porcjunkuli. Tego dnia każdy może uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie modlitw: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga oraz pozostając w wolności od grzechu ciężkiego.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Z tej racji w I Piątek spowiedź od godz. 17.00.
  • W sobotę udamy się do chorych od godz. 9. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  • Dziękujemy za ofiarę 1425 zł, złożoną przy poświęceniu pojazdów. Bóg zapłać! Ofiara w całości została przekazana na dzieło misyjne, celem zakupu pojazdów dla misjonarzy.
  • Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej parafii, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Jerzemu za sprzątanie kościoła.
  • Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w przedsionku naszego kościoła pomiędzy Mszą św. poranną a Mszą św. wieczorną.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!