Od 4 listopada 2012 do 10 listopada 2012

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:

• W dniu dzisiejszym przypada pierwsza niedziela miesiąca i wspomnienie Św. Karola Boromeusza. Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 12:15, Ks Prałat Jan Dziasek odprawi Sumę Odpustową ku czci naszego Patrona, a kazanie wygłosi Ks Kanonik Andrzej Olszowski, proboszcz parafii w Zielonkach.
  • Piątek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • Sobota – Wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budowa naszego Kościoła.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na Centrum Jana Pawła II- ego kwotę 1049 zł.

31 Niedziela Zwykła 04.11.2012r

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:

Piątek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Sobota – Wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.