II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego 16.04.2023 r.

I. Niedziela: Dzisiaj obchodzimy Święto Miłosierdzia. Główne obchody świeta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

II. Jest dostępny numer "Gościa Niedzielnego", poświęcony Bożemu Miłosierdziu oraz "Mały Gość Niedzielny".

III. W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem prowadzona będzie kwesta na rzecz Alma Spei Hospicjum dla Dzieci. Hospicjum opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi w ich domach rodzinnych na terenie Krakowa i Małopolski. Misją hospicjum jest dbałość o to aby dzieci, pomimo nieuleczalnej choroby, były uśmiechnięte do ostatnich chwil swojego życia

IV. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w sprzątanie i dekorację kościoła oraz za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

V. W ostatnim czasie do wieczności odeszła śp. Grażyna FOLTAŃSKA. Módlmy się o radość wieczną dla Niej. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie...